O nas
Poszukiwanie nieruchomości lub nabywcy na nieruchomość jest to bardzo żmudny i skomplikowany proces. Pracownicy z naszego biura gotowi są aby pomóc Państwu w przebrnięciu przez te trudne zadania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestiach prawnych, organizacyjnych i logistycznych. Przeprowadzamy transakcję od początku do jej zakończenia i wydania nieruchomości. Załatwiamy sprawy prawne, finansowe. Czasami również stajemy się pełnomocnikami i podpisujemy oraz organizujemy niezbędne dokumenty.

Specjalizujemy się w znajdowaniu nieruchomości skrojonych według potrzeb klienta, czy to na mieszkanie dla powiększającej się rodziny, czy też na inwestycję, albo może po prostu dlatego, że chcecie Państwo zmienić obecne miejsce zamieszkania.

Jesteśmy biurem nieruchomości działającym na rynku nieruchomości od 2003 roku. Nasza wiedza na temat rynku jest bardzo rozległa, dzięki temu obsługujemy naszych klientów kompleksowo. Za pośrednictwem naszego biura szybko kupicie, sprzedacie lub wynajmiecie Państwo nieruchomość.

Specjalizujemy się również w kredytach na zakup nieruchomości w większości banków w Polsce oraz opiekujemy się  wynajmowaną nieruchomością, wtedy gdy właściciel nieruchomości nie może się tym zająć osobiście.

W przypadku dalszych pytań proszę o kontakt mailowy z naszym biurem