Administrowanie Najmem

Korzystne wynajęcie mieszkania w dzisiejszych czasach, skuteczne nim zarządzanie oraz gwarancja bezpieczeństwa wynajmu, to bardzo trudne zadanie dla właściciela mieszkania. Dlatego to zadanie warto powierzyć profesjonalistom.

Firma nasza od wielu lat zajmuje się opieką nad mieszkaniami na wynajem, jesteśmy profesjonalnym zarządcą mieszkania. Korzystamy z narzędzi, które pomogą właścicielowi szybko i korzystnie wynająć mieszkanie oraz posiadamy niezbędną wiedzę prawną do przygotowania dokumentów. Posiadamy sprawdzonych wykonawców prac bieżących oraz jeśli zaistnieje taka potrzeba zajmiemy się wszelkimi sprawami spornymi.

Dzięki naszej firmie właściciel mieszkania zyskuje pieniądze i czas oraz pozbywa się kłopotliwych obowiązków związanych z opieką nad wynajmowanym mieszkaniem

Do kogo skierowana jest oferta
Usługa ta skierowana jest do tych, którzy wyjeżdżają za granicę lub są inwestorami posiadającymi dużą ilość mieszkań albo też z innej przyczyny nie mogą lub nie chcą zająć się swoim mieszkaniem albo też nie mają pomysłu co zrobić z mieszkaniem, które aktualnie stoi puste i nikt w nim nie zamieszkuje.

Zakres Usług
Firma nasza oferuje kompleksową usługę od przygotowania oferty do wynajęcia, poprzez znalezienie najemcy, podpisanie umowy najmu, po administrowanie już wynajętym mieszkaniem.
  • Analiza rynku w celu ustalenia warunków najmu
  • Przygotowanie mieszkania do wynajęcia
  • Poszukiwanie  i selekcja najemcy
  • Podpisanie umowy najmu i wydanie nieruchomości
  • Nadzór najmu oraz konserwacja

W przypadku dalszych pytań proszę o kontakt mailowy z naszym biurem